Best Photo Print Service Worldwide

Uszlachetnienie okładki CEWE FOTOKSIĄŻKI zachwyciło międzynarodowe jury

29 wydawców renomowanych magazynów fotograficznych z całego świata wybrało w kwietniu zwycięzców TIPA World Awards 2018.
W kategorii „Best Photo Print Service“ firma CEWE, jako czołowy europejski koncern fotograficzny, wygrała rywalizację dzięki efektownemu uszlachetnieniu twardej okładki CEWE FOTOKSIĄŻKI.


Wyróżnienie na arenie międzynarodowej

 

Nagroda stowarzyszenia prasy fotograficznej „Technical Image Press Association" - w skrócie TIPA, jest uważana za najbardziej pożądaną i prestiżową nagrodę dla produktów fotograficznych na całym świecie.
Proces podejmowania decyzji opiera się na regularnych testach produktów, przeprowadzanych przez niezależnych redaktorów, co daje również możliwość dostarczania czytelnikom bieżących informacji o nowościach w branży.

CEWE otrzymało w tym roku nagrodę TIPA World Award w kategorii „Best Photo Print Service“. Tutaj przekonująca dla międzynarodowego jury okazała się możliwość uszlachetniania okładki CEWE FOTOKSIĄŻKI.
Połyskujące elementy w kolorze złotym i srebrnym lub efektowny lakier wypukły dodatkowo wzbogacają indywidualnie zaprojektowaną twardą oprawę. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jury złożone z doświadczonych redaktorów nagrodziło CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za wyjątkowe możliwości uszlachetniania“, mówi Thomas Mehls, dyrektor marketingu CEWE. „Dbamy o to, aby dzięki naszym fotoproduktom fotografie nie tylko zostały wydobyte z nośników, ale również dbamy o wyjątkowe doznania sensoryczne”.

Nagroda TIPA World Award umacnia nas tym bardziej w przekonaniu, że każdego dnia dzielimy z naszymi Klientami radość z fotografowania. CEWE FOTOKSIĄŻKA oferuje na całym świecie najszerszą gamę rozmiarów, rodzajów papieru, wariantów okładek i innych indywidualnych opcji. Zapewnia to, że każdy może stworzyć swoją fotoksiążkę taką, jaką lubi najbardziej. “

Oprócz wspomnianych okładek członkowie TIPA podkreślili także intuicyjny proces projektowania, który pozwala każdemu stworzyć bardzo indywidualny fotoalbum: „Zaprojektowany online krok po kroku proces ułatwia wybór fotoksiążek i projektowanie“, konkluduje jury w swoim podsumowaniu.

 

Szeroka oferta okładek dla uzyskania niepowtarzalnego efektu

W każdej CEWE FOTOKSIĄŻCE tematykę i nastrój swojej historii można już opowiedzieć na okładce, rozbudzić ciekawość i zachęcić do dalszej opowieści przedstawionej na kolejnych kartach. Dzięki wyróżnionej przez TIPA opcji uszlachetnienia oprawy, wykorzystywane elementy graficzne, takie jak cliparty, teksty lub ramki, mogą być efektownie podkreślone wypukłym lakierem, połyskującym w kolorze złota czy srebra. Ponadto nasi Klienci mogą skorzystać z teł i ze stylów (szablonów), w których wskazane już są elementy uszlachetniane na obydwu stronach okładki, dzięki czemu cała oprawa zyskuje fantastyczną strukturę. W zależności od formatu, oprócz twardej okładki, dostępne są też inne materiały i typy opraw takie jak miękkie okładki, oprawa zeszytowa, eko-skóra lub oprawa płócienna premium.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej