CEWE FOTOKSIĄŻKA - Wszystkie okładki w jednym miejscu

Twoje zdjęcia zasługują na najlepszą oprawę

Okładki CEWE FOTOKSIĄŻEK

Twarda okładka

Twarda okładka

Solidna, sztywna, samodzielnie przez Ciebie zaprojektowana oprawa. Po zadrukowaniu papieru okładki następuje laminowanie oraz naklejenie go na specjalny karton do okładek. Następnie wnętrze książki i oprawa są precyzyjnie ze sobą łączone. To gwarancja jeszcze większej trwałości wspomnień zawartych w CEWE FOTOKSIĄŻCE.

 

Tego typu oprawa dostępna jest dla wszystkich formatów CEWE FOTOKSIĄŻEK oprócz Małej i Mini. Na grzbiecie możesz umieścić dodatkowy napis do ozdobienia swojego projektu. To ciekawy szlif i doskonały efekt końcowy.

 

 

Twarda okładka (uszlachetnienie)

Twarda okładka (uszlachetnienie)

Zastosuj wyjątkowe efekty uszlachetnienia na okładce swojej CEWE FOTOKSIAŻKI,. Nadasz jej wyjątkowego charakteru i elegancji, a to jeszcze bardziej podkreśli wagę wspomnień. Wyróżnij wybrane detale okładki uszlachetnieniem w kolorze złotym lub srebrnym. Możesz też uwypuklić je lakierem UV. Prócz wrażeń estetycznych, taka okładka gwarantuje też doznania dotykowe.
Uszlachetnienie twardej okładki dostępne jest dla CEWE FOTOKSIĄŻKI Dużej, Dużej Panoramy oraz XL.

Miękka okładka

Miękka okładka

Zawartość Twojej książki zasługuje na wysokiej jakości oprawę, bo to przecież ważny element całości. Zaletą okładki miękkiej jest duża elastyczność oraz, jak w przypadku innych okładek, duże możliwości projektowe. Samodzielne decydowanie o wyglądzie okładki miękkiej stanowi sedno tworzenia czegoś co będzie wizytówką Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Na miękkiej okładce umieścisz oczywiście zdjęcia i teksty - zgodnie z własnym pomysłem. Całość będzie lżejsza niż np. okładka twarda lub jej odmiana z uszlachetnieniem, ale równie dobrze podkreśli treść Twojego projektu. Nie ma też problemu z umieszczeniem dodatkowego napisu na grzbiecie okładki.

Fotozeszyt

Fotozeszyt

Podobnie jak przypadku okładki miękkiej, charakterystyczną cechą oraz wielką zaletę zszywanej oprawy typu fotozeszyt jest jej elastyczność.

 

Całość swoim układem przypomina broszurę, która doskonale nada się na drobny prezent dla bliskiej osoby lub folder reklamowy dla Twojej firmy. Okładkę typu fotozeszyt zastosujesz w CEWE FOTOKSIĄŻCE formatu: Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa i Duża - tylko w przypadku, Druku Cyfrowego matowego standard.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej