Życz, pozdrawiaj i zapraszaj - Fotokartki z Twoim zdjęciem

Klasyczne fotokartki składane

SKŁADANE FOTOKARTKI KLASYCZNE (10szt.)

Modyfikacja naszej klasycznej kartki pocztowej. Kartka składana jest jej bardziej elegantszą formą - uniwersalne rozwiązanie na każdą okazję.
od 44,99 zł*
Fotokartki klasyczne

FOTOKARTKI KLASYCZNE (zestaw 10szt.)

Klasyka w czystej postaci. Możesz wysłać kartkę nie tylko z okazji urodzin ale po prostu informując bliską osobę, że o niej pamiętasz i pozdrawiasz.
od 29,99 zł*
Karta Menu oraz wizytówki

KARTY MENU oraz WIZYTÓWKI (zestaw 10szt.)

Wyjątkowe formaty pasujące jako Menu na przyjęciu. Proponujemy również wykonanie wizytówek na stół, które ułatwią znalezienie właściwego miejsca przy stole.
od 29,99 zł*

CEWE FOTOKARTKI na różne okazje

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Urodziny

Urodziny

Narodziny dziecka

Narodziny dziecka

Wielkanoc

Wielkanoc

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Poznaj jeszcze lepiej nasze fotokartki

Piękny efekt połysku i wypukłości

FOTOKARTKI z uszlachetnieniem

Kartki z video

Wyślij wyjątkową fotokartkę z nagranymi pozdrowieniam

CEWE FOTOKARTKI z filmem wideo

Wyślij pocztówkę z pozdrowieniami wakacyjnymi dzięki aplikacji CEWE FOTOŚWIAT

Dodaj filmy, zdjęcia i własny tekst, a my wyślemy pocztówkę za Ciebie.

Dobry pomysł na każdą okazję

Często zastanawiamy się jak kogoś zaprosić lub pozdrowić w oryginalny sposób. Na szczęście CEWE FOTOKARTKI pozwalają stworzyć coś niezwykle indywidualnego. Wystarczy sięgnąć po jeden z przygotowanych przez nas szablonów (ponad 1000 propozycji w 13 kategoriach), umieścić dowolne zdjęcie lub zdjęcia, a potem dopełnić całość obrazkami (ponad 1000 w 41 kategoriach). Oczywiście możesz też umieścić tutaj własny tekst. Mogą być to kartki klasyczne składane, pojedyncze pocztówki, kartki XL, fotokartki z zagiętą krótszą lub dłuższą krawędź albo…

CEWE fotokartki z filmem video

Klasyczne fotokartki to dla Ciebie za mało? Możesz sięgnąć po opcję z filmem. Wystarczy umieścić specjalny kod QR, który wygeneruje się automatycznie po przeciągnięciu filmu do Twojego szablonu. Takie video będzie można obejrzeć na smartfonie po zeskanowaniu kodu. To doskonały sposób na niespodziankę i oryginalne powiadomienie bliskich np. o narodzinach dziecka, złożenia im życzeń z okazji urodzin lub świąt albo po prostu pozdrowienia z urlopu.

Kartki z zaproszeniami

Zaproszenia na ślub, na urodziny, na chrzest lub komunię, to tylko kilka z wielu okazji, na które przydadzą się nasze oryginalne kartki z zaproszeniami. Każda impreza ma swój słodki przedsmak i najlepiej zaprezentować go właśnie oryginalnym zaproszeniem, które później zmieni się w doskonałą pamiątkę. Uwolnij swoją kreatywność i wesprzyj się naszymi szablonami, clipartami oraz czcionkami np. z ozdobnym uszlachetnieniem.

Wizytówki na stół i menu

Skoro już wspominaliśmy o przedsmaku imprezy to nie zapominajmy o menu, które rozbudzi apetyty przybyłych gości i obieca im wspaniałą ucztę. Z kolei oryginalne wizytówki na stół przydadzą się szczególnie na imprezy z liczniejszą liczbą gości – zagwarantują ład i odpowiednie umiejscowienie przybyłych. Ciekawe zaproszenia zapowiadają równie interesującą imprezę, a CEWE fotokartki z pozdrowieniami pokazują bliskim, że o nich pamiętasz.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej