Twoje zdjęcie wykonane na kilku częściach zawieszonych w trzycentymetrowej odległości od siebie dają niepowtarzalny efekt! Sam zdecyduj, czy to będzie dzieło dwuczęściowe, czy tryptyk, czy może poliptyk.

Wieloczęściowe obrazy najlepszą dekoracją każdego wnętrza

Policz do 4 na jednym zdjęciu!

Z naszymi wieloczęściowymi obrazami możesz stworzyć osobiste dzieło sztuki. Twoje zdjęcie możesz zawiesić na ścianie nie jako pojedyncze zdjęcie, lecz fotoobraz składający się z wielu części. Nadaje się do każdego wnętrza, czy to do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju, czy na korytarzu nie tylko w budynku mieszkalnym.

Z Zdjęcie możesz podzielić na dwie, trzy lub cztery części. Ty decydujesz, z ilu części ma się składać Twój footobraz oraz na jakim materiale ma być on naniesiony. Do wyboru masz sześć różnych układów w 17 rozmiarach, aby nic nie ograniczało Twojego pomysłu na udekorowanie ściany.

Poszczególne fragmenty obrazu powieś na ścianie w odległości 3 cm od siebie, aby podkreślić ich szczególny charakter. Poeksperymentuj ze swoim zdjęciem, znajdź dla niego najlepszą liczbę części oraz format i wykreuj niepowtarzalne arcydzieło, którym wszystkich zaskoczysz.

Różnorodne układy do wyboru:

Galeria

GALERIA

od 178,00 zł*
Plakaty XXL Wieloczęściowe

PLAKATY XXL WIELOCZĘŚCIOWE

od 25,98 zł*
Fotoobraz wieloczęściowy

FOTOOBRAZ WIELOCZĘŚCIOWY

od 140,00 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej