Nowa wersja 6.2

 • nowy asystent
  CEWE FOTOKSIĄŻKI
 • nowe style (szablony)
  projektowania
 • uszlachetnienie okładki
  CEWE FOTOKSIĄŻKI
  (elementy w kolorze złotym,
  srebrnym lub lakier wypukły)
 • nowy papier fotograficzny matowy Premium
 
 

Dodatkowe funkcje w nowej wersji oprogramowania

Prezentacja produktów w nowej odsłonie

Odkryj na nowo nasze bestsellery i poznaj nowości produktowe. Teraz szczegółowe informacje o produktach masz zawsze pod ręką, dostępne po kliknięciu w dolną krawędź grafiki.

Nowy asystent projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

Nowy asystent projektowania już po kilku kliknięciach stworzy atrakcyjna propozycję Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Wystarczą dwa kroki, abyś otrzymał gotową propozycję układu zdjęć w Twojej fotoksiążce. Określ ilość stron, ilość zdjęć na każdej stronie, wybierz jeden z tematycznych stylów. Asystent zintegrowany został bezpośrednio w edytorze, co na pewno uczyniło projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI jeszcze bardziej intuicyjnym.

Zaproponowany projekt jest teraz do Twojej dyspozycji: korzystaj ze wszystkich dostępnych funkcji kreatywnych, aby dostosować projekt do swoich oczekiwań i stwórz osobistą i niepowtarzalną CEWE FOTOKSIAŻKĘ.

Odkryj nasze nowości produktowe

Nowe style projektowania

W drugim kroku pracy z asystentem projektowania nadasz swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE niepowtarzalnego charakteru. Z lewej strony edytora w zakładce „Style” znajdziesz wiele szablonów tematycznych, które podkreślą klimat Twojego fotoalbumu.

Nowość: Style znajdziesz teraz również w edytorze. Od początku sam decydujesz, jaki styl znajdzie się na kartach Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI – w konkretnym miejscu lub jako całość projektu. Dzięki tym nowym szablonom stworzysz wspaniałą pamiątkę z podróży, ślubu, zaprojektujesz rodzinny fotoalbum.

Nowości w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Teraz Twoja CEWE FOTOKSIAŻKA będzie jeszcze bardziej efektowna: zaprojektuj okładkę z elementami uszlachetnienia
lub wybierz fotoksiążką na papierze fotograficznym matowym Premium.

Uszlachetnienie w kolorze złotym,
srebrnym lub lakierem wypukłym

Stwórz efektowną okładkę CEWE FOTOKSIĄŻKI: wybrane elementy podkreślić możesz teraz eleganckim uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem wypukłym.

Uszlachetnienie okładki dostępne jest przy formacie Dużym (pion lub panorama) oraz XL.

Papier fotograficzny
matowy Premium

Wracaj pamięcią do najpiękniejszych wspomnień na zdjęciach na najwyższej jakości papierze fotograficznym matowym Premium, który doskonale oddaje barwy, kontrasty i głębię.
Brak refleksów i głęboki mat sprawi, że najbardziej wymagający profesjonalista doceni taką prezentację swoich fotografii.

Nowości w CEWE FOTOKALENDARZACH

Teraz również CEWE FOTOKALENDARZE dostępne na najwyższej jakości papierze Premium

Nowości w CEWE FOTOKARTKACH

Fotokartki w układzie klasycznym
oraz nowoczesne fotokartki w formacie kwadratowym – doskonała forma na przekazanie dobrych wieści.

Naturalny blask kolorów, nasycone barwy: papier matowy Premium jest dowodem na to, jak doskonałą jakość uzyskać można w druku cyfrowym. Matowa powierzchnia nadaje Twoim najpiękniejszym zdjęciom nietypowy efekt, podkreśla detale i elegancko uwydatnia charakter szlachetnego wykończenia.

Fotokartki klasyczne w zestawie 10 sztuk

Jeśli chcesz przekazać dobrą nowinę, podziękowania, życzenia, czy po prostu pozdrowić najbliższych – wybierz oryginalne, personalizowane CEWE FOTOKARTKI w klasycznym formacie. To bez wątpienia niebanalna forma przekazu na wysokiej jakości papierze. Twoje życzenia lub pozdrowienia w pięknej oprawie – zaplanuj już teraz najważniejsze wydarzenia.

Fotokartki kwadratowe w zestawie 10 sztuk

Przekaż swoje osobiste życzenia w wyjątkowej formie: nasze fotokartki kwadratowe to oryginalny sposób, aby połączyć miłe pozdrowienia z okazjonalnym zdjęciem. Masz do dyspozycji liczne szablony tematyczne, np. chrzciny, narodziny dziecka, zaproszenia lub podziękowania ślubne czy też fotokartki urodzinowe dla Ciebie lub Twojego dziecka. Użyj szalbonu, wgraj zdjęcie i kreuj niepowtarzalne fotokartki dla Twoich bliskich.

Pozostałe nowości

Styl retro na zdjęciach – Twoje fotografie w nowej odsłonie

Zdjęcia retro

Nadaj swoim zdjęciom nowego charakteru i stylu. Dzięki naszemu kreatorowi zdjęć retro w prosty sposób dodasz efekty retro: użyj filtrów, zmieniaj kontrasty i kolorystykę, dodawaj ramki, teksty i kliparty. Stwórz piękny zestaw zdjęć retro dla bliskiej osoby – w zestawie otrzymasz również oryginalne pudełko prezentowe. To doskonały pomysł na niebanalny i osobisty podarunek!.

To doskonały pomysł na niebanalny i osobisty podarunek!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej